Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem

Villaggio Tivoli

Destinace:Itálie \ Severní Itálie \ Bibione (informace o oblasti)
Cena dopravy:1990 Kč
Cena zahrnuje:pronájem apartmánu na 7 nocí (od / do soboty), všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn), pobytová taxa, delegátské služby CK, další služby viz text u jednotlivých kapacit
Cena nezahrnuje:autobusovou dopravu (pro dítě do 11let = 1.790,-Kč), cestovní pojištění

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY V RÁMCI UBYTOVÁNÍ:
- ložní prádlo - 200 Kč / os.
- plážový servis - 1.600 Kč / týden / 21.06. - 23.08., 1.150 Kč / týden / 24.05. - 21.06. a 23.08. - 13.09., 600 Kč / týden / 10.05. - 24.05. a 13.09. - 20.09. (plážový servis sestává ze slunečníku, lehátka a plážového křesla; nabízen je na převážné většině pláží v Bibione)
- závěrečný úklid - 700 Kč / typ mono, 900 Kč / typ bilo, 1.100 Kč / typ trilo, 1.300 Kč / typ quadrilo
- dětská postýlka - 700 Kč / týden
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Rozsáhlý komplex přízemních a dvoupodlažních řadových vilek se 2 bazény

Bibione - centrum, pláž - 450 až 500 m
Ubytování:MONO 4: - 25 m2 - obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 rozkládacími gauči pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, předzahrádka

BILO 5: - 32 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí a 1 samostatným lůžkem či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 1 či 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, předzahrádka

TRILO6: - 52 m2 - přízemí: obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem typu "šuplík" pro 2 osoby, předzahrádka; 1. patro: 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky, sociální zařízení se sprchou, balkon
Zařízení:TV, venkovní krb
Stravování:Vlastní. Možnost připlatit si večeře - 300 Kč / os. / den (večeře jsou podávány v typické italské restauraci Dolce Vita; na výběr je z 10 hlavních chodů a servírován je také zeleninový salát, cena zahrnuje též 0,5 l vody či 0,25 l jiného nealkoholického nápoje nebo stolního vína)

Hodnocení:VÝHODY A NEVÝHODY:
• loňská nadmíru úspěšná novinka a zároveň ideální alternativa k často velmi brzy vyprodanému Michelangelu
• zcela ojedinělé ubytování i v rámci přízemních řadových vilek
• pestrá škála typologií včetně „nedostatkového“ typu mono
• dostatečná kapacita i pro skupinové zájezdy
• ve vztahu k dané kategorii vůbec nejmenší možná vzdálenost od pláže a současně i jen pár kroků od centra
Poznámka:Vybavenost a služby:
2x bazén 20 x 10 m, 2x dětský bazének, dětské hřiště, 1 vyhrazené venkovní parkovací stání / apartmán (další parkování v blízkosti); za poplatek též tenisový kurt
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:Nev-Dama

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti

Výhody:
Bibione tvoří v naší nabídce stálici, která zaslouženě přitahuje již po mnoho sezón početnou klientelu z celé řady evropských zemí. Toto populární středisko neustále zkvalitňuje své služby a infrastrukturu a uspokojuje tak rostoucí potřeby i těch nejnáročnějších rekreantů. Po právu proto patří k nejznámějším a nejoblíbenějším italským letoviskům vůbec, když v jeho prospěch navíc hovoří i poloha na severním pobřeží Jadranu a tedy i malá vzdálenost z ČR. Bibione je ale také jednoznačným příkladem střediska, které předchází výrazně horší pověst, než je realita samotná. Častokrát je dokonce vnímáno jako synonymum nejlevnější masové turistiky začátku 90. let minulého století. Ale skutečnost dnešních dní je diametrálně odlišná. Ano, je pravdou, že lůžková kapacita je zde v řádu desítek tisíc lůžek, ale tomu odpovídá i velikost střediska, a již jen letmý pohled do ceníku naznačuje, že se nedá mluvit ani o letovisku nejlevnějším. I v tomto ohledu to je spíše naopak.
O pár řádek výše jsme zmínili zkvalitňující se infrastrukturu. Ta je zde dnes tak široká, že obdobných letovisek je v tomto ohledu opravdu hodně poskrovnu. Nesčetné obchody včetně značkových butiků, široký výběr restaurací s typickou italskou i mezinárodní kuchyní, bary, herny, diskotéky, široké sportovní zázemí, ale především bujarý večerní život s hlavní promenádou měnící se každodenně v korzující lidské mraveniště, to je ten typický obrázek letního Bibione. Nikdo z rekreantů si zpravidla nenechá ujít ani tradiční velké trhy konané každé úterý či návštěvu velkého a hlavně celosezónně otevřeného lunaparku. To také již napovídá, že Bibione je ideálním místem pro děti. A je tomu skutečně tak. Vždyť jemný písek a pozvolný vstup do vody uchrání každého před starostmi o své ratolesti přes den a nepřeberné množství hřišť, dětských heren i další zábavy zase nabídne dokonalé rozptýlení na večer. Pláže jsou v Bibione až neskutečně dlouhé a široké, především v centrální části však téměř výhradně soukromé. Tento zdánlivý handicap v podobě omezeného počtu pláží volných je však kompenzován skutečností, mnohde jinde v Itálii zhola nemyslitelnou, že ležení před či za řadami vyhrazených slunečníků je zdarma. Dalšími argumenty hovořícími jasnou řečí ve prospěch Bibione je prostředí plné zeleně a ojediněle atraktivní kolonáda oddělující pláž od centra městečka. Nezapomeňme ale ani na vyznavače kolečkových bruslí a ‾pohodové" cykloturistiky, pro které je toto letovisko bez přehánění učiněným rájem na zemi. Vždyť kde jinde najdeme tolik kilometrů dokonale upravených tras táhnoucích se podél lagun, do vnitrozemí či podél moře až do sousedního Lignana. A navíc s takřka nulovým převýšením. Jediným omezením tak snad může být jenom nedostatek vlastních fyzických sil. Romanticky založené jedince a odpůrce lidmi se hemžících pláží jistě budou lákat i procházky k nedalekému majáku či slunění se v okrajových a téměř liduprázdných částech letoviska.
Samostatnou kapitolou je v Bibione ubytování, když možnosti v tomto ohledu jsou téměř neomezené. Centrální část Bibione, přesněji řečeno její pás ve vzdálenosti do 600 metrů od pláže, je příkladnou ukázkou bydlení uprostřed pestré palety zábavy, městská část Lido del Sole je naopak synonymem klidu a Lido dei Pini je ideálním kompromisem ‾někde mezi". V nejbližší vzdálenosti od moře jsou téměř výhradně několikapodlažní apartmánové domy, o pár desítek metrů dál přibývají bazény a podlaží naopak ubývají a konečně ve vzdálenosti od 500 metrů od pláže dál začínají stále žádanější vilkové komplexy s bazény a dalším zázemím. Připočteme-li k tomu i několik desítek hotelů, ze kterých však z důvodu vyšší cenové hladiny katalogem nabízíme jako loni úspěšnou novinku pouze jeden, a několik kempů, je jasné, že z nabídky ubytování v Bibione si musí vybrat snad úplně každý.
Bibione jsou však též termální lázně celoročně vyhledávané pro ozdravné pobyty. Nabízejí řadu účinných léčebných kúr, když mezi nejžádanější patří zejména bahenní a vodní terapie či inhalační léčba dýchacích cest.


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích