Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem

Residenční komplex Selenis

Destinace:Itálie \ Severní Itálie \ Caorle (informace o oblasti)
Cena dopravy:1990 Kč
Cena zahrnuje:pronájem apartmánu na 7 nocí (od / do soboty), závěrečný úklid (s výjimkou kuchyňské linky), všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn), pobytová taxa, delegátské služby CK, další služby viz text u jednotlivých kapacit
Cena nezahrnuje:autobusovou dopravu (pro dítě do 11let: 1.790,-Kč), cestovní pojištění
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Caorle - Ponente, pláž - 150 m, centrum - 1,5 km
Ubytování:Komplex sestávající ze 3 třípodlažních residencí, bazénového areálu a prostoru s parkovou úpravou

BILO4V: - 35 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem typ "šuplík" pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon

TRILO 6V: - 45 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem typu "šuplík" pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, balkon

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY V RÁMCI UBYTOVÁNÍ:
- ložní prádlo - 200 Kč / os.
- plážový servis - 1.300 Kč / týden / 21.06. - 23.08., 900 Kč / týden / ostatní termíny (plážový servis sestává ze slunečníku, lehátka a plážového křesla)
- dětská postýlka - 600 Kč / týden

Zařízení:Vybavenost apartmánů:
TV sat.

Stravování:Vlastní
Hodnocení:VÝHODY A NEVÝHODY:
• letošní novinka naší nabídky jako nejideálnější možná alternativa k častokrát již velmi brzy vyprodanému Villaggiu Luna
• ideální poloha v klidné části Caorle a přitom jen 20 minut chůze od jeho malebného centra a současně jen kousek od pláže
• chybějící nejmenší typy apartmánů i restaurace přímo v objektu


Poznámka:Vybavenost a služby:
bazén 25 x 10 m, dětský bazének, 1 vyhrazené venkovní či garážové parkovací stání / apartmán (další parkování v blízkosti)
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:Nev-Dama

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti

Výhody:
Caorle leží na severním pobřeží Jadranu, 70 kilometrů severovýchodně od Benátek. Z pohledu našince se tedy jedná o jedno z absolutně nejbližších přímořských letovisek našim hranicím. V mnoha ohledech je Caorle naprosto unikátní. Na celém pobřeží severního Benátska je to jediné místo, kde se harmonicky snoubí skutečně cenná historická architektura s moderní výstavbou plně respektující nejnovější urbanisticko-rekreační trendy současnosti. Řečeno jinými slovy, lze zde bydlet v novotou vonících nejmodernějších komplexech u dlouhých písčitých pláží a zároveň jen pár minut od 2000 let starého historického centra, které je díky obdobné poloze na laguně často nazýváno ‾malými Benátkami". Pozoruhodný je zejména místní románský dóm s kampanilou vystavěný již okolo roku 1000 a ovlivněný ještě byzantskými vzory. Nejmarkantnější otisk v podobě typické architektury celého starého města zde však zanechala staletí nadvlády benátské. Nad červenými střechami domů tak ční obdobně štíhlé zvonice a dokonce i místní názvosloví kopíruje to benátské, když třeba ulice se nazývají ‾calle" a náměstíčka ‾campiello". Nelze však opomenout, že se jedná i o místo, které ve 30. letech 20. století okouzlilo natolik Ernesta Hemingwaye, že zde následně velmi často pobýval. Caorle je ale taktéž vyhlášeným rybářským centrem se staletou a dodnes živoucí tradicí. K zajímavým turistickým atrakcím se zde tak řadí i každodenní návraty rybářských loděk z moře a vykládání jejich úlovku, který je určen zejména typickým místním restauracím garantujícím tak absolutní čerstvost nejlahodnějších rybích pokrmů.
Ale pojďme již k tomu pro většinu z Vás podstatnějšímu, tedy k plážím, infrastruktuře a ubytování. Místní neobyčejně krásná pláž je tvořena jemným zlatavým pískem, pozvolna se sklání k mořské hladině a ve večerních hodinách neodolatelně láká k pozorování romantických západů slunce. Zcela uchvacující je ale i rušné ‾lungomare", pobřežní promenáda zdobená sochami umělců z mnoha zemí, kterou si prostě nemůže nechat ujít žádný z místních rekreantů. Nadmíru pestrá je ale i předkládaná paleta zábavy a sportu, ze které zmiňme alespoň opravdu vydařený vodní park Aquafollie. Přibližně 10 kilometrů dlouhé letovisko se rozděluje do několika, místní autobusovou dopravou vzájemně propojených částí - Ponente, Levante (centrum Caorle), Porto S. Margherita, nově se budující část Altanea a Duna Verde.
A právě moderní místní část Altanea ležící od centra Caorle 5 km jihozápadním směrem si zaslouží pár řádek navíc. Altanea se začala stavět před několika lety pod sloganem ‾rodí se klenot severního Jadranu" a toto označení, byť by se tak mohlo zdát, rozhodně nelze považovat za přehnané. Přímo u moře se ‾na zelené louce" zrodilo skutečné město budoucnosti, rekreační areál snů o úctyhodné ploše na 100 hektarů, v zeleni zasazený residenční komplex s komfortními pěšími zónami, cyklostezkami a mnoha bazény umně zakomponovaný do pobřežních dun. Zdejší stavby sice neohromují výškou, ale naopak expandují výhradně horizontálně a dokonale se tak propojují s přirozeným pobřežním lesem. Široká nabídka předkládaných aktivit tak již jen podtrhuje zcela unikátní a dozajista i výhradně příznivý dojem, jenž toto místo, otevřené veřejnosti v květnu 2004, nutně zanechává v každém svém návštěvníkovi. A my Vám ho můžeme jen vřele doporučit.
Nesporně zajímavá je i místní nabídka výletů, když magnetem číslo 1, ale zdaleka ne magnetem jediným, jsou pochopitelně Benátky. A při cestě do tohoto v celosvětovém měřítku zcela ojedinělého ‾drahokamu na laguně" ani není třeba sedat do autobusu. Vždyť dopravit se tam lze z Caorle i lodí.

Nevýhody:
775
690


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích