Za Sněhem | Fotovandr | Vandrovník | Inzerce zdarma | Katalog firem | Knihy | Registr firem

Residence Fonte Antica

Destinace:Itálie \ Střední Itálie \ Marche (Palmová riviera) \ Marcelli di Numana (informace o oblasti)
Cena dopravy:2390 Kč
Cena zahrnuje:pronájem apartmánu na 7 nocí (od / do soboty), všechny spotřeby (voda, el. energie, plyn), pobytová taxa, delegátské služby CK, další služby viz text u jednotlivých kapacit
Cena nezahrnuje:autobusovou dopravu, cestovní pojištění

FAKULTATIVNÍ PŘÍPLATKY V RÁMCI UBYTOVÁNÍ:
- ložní prádlo - 200 Kč / os.
- plážový servis - 1.400 Kč / týden / 28.06. - 30.08., 950 Kč / týden / ostatní termíny (plážový servis sestává ze slunečníku, lehátka a plážového křesla; nabízen je na plážích Arcobaleno, La Bussola a Bagni Amedeo „strategicky“ rozmístěných v rámci střediska)
- závěrečný úklid - 700 Kč / typ mono, 900 Kč / typ bilo, 1.100 Kč / typ trilo, 1.300 Kč / typ quadrilo
- dětská postýlka / přistýlka - 700 Kč / týden
Garance cen:Ceny nabízených zájezdu jsou GARANTOVÁNY, to znamená, že je koupíte u nás za stejné ceny jako u pořádajících cestovních kancelárí.
Fotografie:
Poloha:Areál se 3 řadovými vilkami (typologie trilo) a dvoupodlažní budovou se 4 apartmány typologie bilo v každém patře

Pláž - 350 m, centrum - 300 m
Ubytování:BILO 4: - 35 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, 2x balkon či 2x zahrádka

TRILO 6: - 50 m2 - 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem velikosti 1,5 běžného lůžka pro 2 osoby, sociální zařízení se sprchou, zahrada 150 až 250 m2
Zařízení:Vybavenost apartmánů:
TV, pračka

Stravování:Vlastní. Možnost připlatit si večeře - 450 Kč / os. / den (večeře jsou podávány v typické italské restauraci Da Luciano; na výběr je z „rybího“ a „masového“ menu, když každé z nich zahrnuje předkrm a hlavní jídlo s přílohou; 2x týdně je podávána pizza)

Hodnocení:VÝHODY A NEVÝHODY:
• před pouhými 3 lety zcela nová residence, jedna z bezkonkurenčně nejkvalitnějších v obl.
• maximální soukromí a většina bytů se zahrádkou
• praktické apartmány nejžádanějších typologií
• snadno dosažitelná pláž i centrum
• chybějící širší zázemí


Poznámka:Vybavenost a služby:
vyhrazené parkoviště před residencí
Varianty/Ceny:V současné době žadné nejsou k dispozici. Je to možná proto, že je již po sezóně, nebo se nabízejí jiné hotely. Pokud si ho přesto přejete, pošlete nám svoji poptávku a my Vám poradíme.
Cestovní kancelář:Nev-Dama

Další ze stejné oblasti

Zobrazit 0 zájezdů v této oblasti

Výhody:
Letovisko Marcelli di Numana ležící v regionu Marche je v povědomí většiny Italů dlouhodobě vnímáno jako nadmíru prestižní přímořské středisko řadící se mezi ty vůbec nejžádanější na Apeninském poloostrově. Za hranicemi Itálie je však Marcelli chápáno, a to především z důvodu jeho téměř nulové propagace, úplně jinak - jako ‾takové běžné" letovisko italského Jadranu. A nutno podotknout, že bohužel. Vždyť porovnáme-li celé východní pobřeží Itálie od severu až po Gargano a pomineme-li Gabicce Monte severně od Pesara, tak nám logicky vyplyne, že celé pobřeží je víceméně podobné. Všude najdeme rovinatý charakter krajiny, široké písčité pláže, pozvolný vstup do moře, prostě takové Rimini či Lignano. Ale právě zde, od Ancony až po Marcelli, tedy na pobřeží nazývaném Riviera del Conero, je tomu úplně jinak. Na jižním okraji Ancony, významného přístavu a metropole kraje Marche, se začíná zvedat pohoří, které se v délce téměř dvaceti kilometrů táhne přes Portonovo a Sirolo dále na jih až na pomezí Numany a Marcelli. Strmé útesy téměř kolmo padající k mořské hladině jsou střídány romantickými zátokami s plážemi povětšinou oblázkovými či s hrubozrnným pískem, smíšené lesy přecházejí v piniové háje, zvlněná okolní krajina zajímavě kontrastuje s v dálce se tyčícími výběžky Apenin, stručně shrnuto panoramata jako ze žurnálu. A připočteme-li k tomu ještě dosud téměř neposkvrněnou okolní přírodu skýtající ideální podmínky pro nesčetné druhy flóry i fauny, moře nabízející milovníkům rybolovu někdy až překvapivé úlovky i v roce 1987 na hoře Monte Conero zřízený Národní park protkaný 18 značenými turistickými trasami s celou řadou vyhlídek doslova až beroucích dech, tak je výčet hlavních argumentů hovořících jasnou řečí ve prospěch Marcelli téměř naplněn. Opomenout však nesmíme ani místní téměř kompletní infrastrukturu. Každotýdenní trhy, typické restaurace nejen s vynikající regionální kuchyní postavené především na bázi ryb a darů moře, nesčetně sportovních možností a zábavy včetně nedalekého golfového hřiště a aquaparku i třeba pestrý výběr výletů za poznáním - i tyto ‾povinnosti" moderního letoviska současnosti zde jsou naplněny zcela bezezbytku.
Ale zdejší oblast není jen současnost. Ba právě naopak. Je to místo tisícileté historie a tradic, které sahají až do 6. století před Kristem, kdy Numana byla jedním z nejdůležitějších center řeckého obchodu. Za zmínku určitě stojí i blízké okolí, které je skutečnou klenotnicí historie. Nezmínit nemůžeme především jedno z nejvýznamnějších evropských poutních míst - Loreto s ‾rodným domkem" Panny Marie, ‾harmonikářský" klenot Castelfidardo, Recanati jako rodné město významného básníka Leopardiho ani historií a památkami doslova protkanou Anconu. Místní zajímavostí je i skutečnost, že již v 19. století se Numana a Sirolo staly také oblíbeným místem římských šlechtických rodin, které si zde začaly zřizovat svá letní sídla a započaly tak vlastně místní ‾turistickou historii".

Nevýhody:
1.170
1.100


Počet položek: 0položek na stránku:  
 OdjezdPočet dní/nocíTyp ubytováníStravováníDopravaCena
Počet položek: 0položek na stránku:  
Rezervace a informace na 224 223 636
Další foto k zájezdu
Proč vybrat zájezd u nás?
1. Prodáváme zájezdy pouze od renomovaných CK s pojištěním proti úpadku

2. v cestovním ruchu se pohybujeme více než 12 let

3 . náš ochotný personál Vám rád poradí s výběrem zájezdu

4. u nás si pohodlně a z domova vyberete zájezd a bez zbytečného prodlení Vás kontaktuje naše operátorka s podrobnostmi

5. jsme společnost, která má vybudovánu stabilní pozici v oblasti cestovního ruchu, můžete nám důvěřovat

6. máme kamenná prodejní místa v Praze a v Teplicích